• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir NLP Trainer Egitimi

İzmir NLP Trainer Egitimi
NLP Eğitimi

NLP Trainer Eğitimi, kişilerin kendileriyle ve yapmış oldukları is ile uyum içerisinde olmasını gerektirir. Katılımcılar eğitim süresince yapmak istedikleri isle ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer yandan 


NLP bilgi ve tekniklerinin kullanımında uzmanlaşırlar ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik biçimlenme ve iletişim yeteneklerini geliştirirler.


Uluslararası NLP standartlarında uygun bir şekilde düzenlenen NLP Trainer Eğitiminde, NLP eğitimi düzenleyebilmeniz adına gerekli olan teorik ve teknik eğitimden geçeceksiniz. 


Eğitmenin eğitimi programı içerisinde öncelikli olarak nasıl tam anlamıyla kendiniz olabileceğiniz konusunu öğreneceksiniz. Yani odak nokta her zaman için katılımcıların kendisidir. NLP eğitmenliği, bireylerin kendileriyle ve yapmış oldukları meslek ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.


Trainer Eğitimi, NLP Eğitimleri düzenlemek ve bu alanda sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen kişilere özeldir. Bu eğitimi alabilmek için, Pratisyen ve Master Eğitimlerinin başarıyle bitirilmesi gerekmektedir. 


NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, Uluslararası geçerli NLP Pratisyen ve Master Sertifikaları vermeye hak kazanır.


NLP Trainer unvanına sahip olan birisi,  NLP ’yi temsil eder ve LP’nin etik ve ahlaki kurallarına uymak durumundadır.


NLP Eğitimci eğitimi, eğitim yapmak isteyen, NLP’yi öğretmek isteyen yâda herhangi bir tarzda sunum yapmak isteyen kişilerin sihirli bir şekilde katılımcıları hem bilinçli hemze bilinçdışı düzeyde nasıl etkileyebilecekleri ve eğitim verecekleri üzerinedir.


Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katılımcılarımıza MTI (Mind Training Institute) tarafından NLP Trainer sertifikası verilecektir.

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


NLP Eğitimi


NLP Trainer Eğitimi

slideshow1

 


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
İzmir NLP Trainer Egitimi başlıklı 1653 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın