• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP Eğitimi

Muğla NLP Eğitimi
NLP Eğitimi

NLP’nin etkileri oldukça geniş kapsamlıdır. Bunun temel sebebi ise, NLP’nin yaşamımızda farklı birçok alanda etkili ve başarılı olarak kullanılabilmesidir. 


NLP ile dış dünyadan edindiğimiz deneyimler, beş duyumuzla bir süzgeçten geçirilir ve bu içsel duygular sayesinde de hedeflerimizin şekillenmesine yansıtılır.


NLP tekniklerini ve becerilerini uygulamamız sayesinde dostlarımızı, ailemizi çevremizdekileri daha iyi anlarız.


NLP Seminerleri sonucunda elde edeceğiniz kazanımlar;


 Zihinsel programlarımızı isteklerimize göre şekillendirir.


Olaylara bakış açımızı değiştirir. 


Yaratıcılığı arttırır.


. Duygusal Zekayı geliştirerek, kendimizi ve başkalarını tanıma, iletişim kurma becerilerimizi geliştirir.


. Beynimizin hem sağ, hem de sol loblarını birlikte kullanma becerisi ile görevdeşlik kazandırır.


. Öğrenmeyi öğretir, hızlı öğrenme, öğrenmeyi kolay ve beyine uyumlu hale getirme, hızlı okuma becerilerini geliştirir.


. Dili, başarılı olmak için en etkin biçimde kullanmayı öğretir.


NLP Practitioner  Eğitimi


NLP Practitioner sertifika eğitimiyle, kendinizle ve çevrenizle kurduğunuz iletişimi gözden geçirmeyi ve kontrol etmeyi öğrenirsiniz. 


Bu eğitimle kendi yeteneklerinizi fark edip yeteneklerinizi doğru ve etkili kullanmayı, yaratıcılığınızı arttırmayı ve yaşamınızı kendi kontrolünüz altında tutmayı, olumsuz düşüncelerinizden, başarısızlık korkunuzdan kurtulup kendi özgüveninizi geliştirmeyi ve yasam kalitenizi istediğiniz standartlara taşımayı öğrenirsiniz.


Kişisel istek ve arzuların doğrultusunda yetenek ve becerilerin ortaya çıkarılıp geliştirilmesinde oldukça etkili bir yöntem olan NLP, duygu, düşünce ve davranışlarınızı kontrol altına alıp hedeflerinizi göz önünde bulundurarak olumlu bir biçimde geliştirmenizi sağlar.


NLP Practitioner eğitiminde, olağan NLP teknikleri teorik ve uygulamalı olarak verilir. Bu eğitimin amacı NLP'yi yaşamınızda etkin bir biçimde kullanmak, kendinizle ve çevrenizdeki bireylerle etkili ve olumlu iletişim kurmanızı sağlamaktır.

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir NLP Eğitimi

Antalya NLP Eğitimi

slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
Muğla NLP Eğitimi başlıklı 1501 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın