• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Eğitimi

NLP Eğitimi
NLP Eğitimi

NLP, insana geçmiş hayatından ders alarak şimdiye odaklanmayı ve geleceği planlamayı öğreten bir bilim dalıdır. 

NLP'nin geçmişin olumsuzluklarını temizleme teknikleri ile bireyler geçmişteki kötü olayların etkisinden kurtularak, hedef belirleme teknikleri sayesinde de bir görev ve geniş görüşlülük belirleyerek geleceğe daha umutlu bir şekilde bakarlar. Bu sayede de günlük yaşamlarını daha pozitif bir şekilde yasama sansını elde ederler.

NLP'nin çok farklı kullanım alanları vardır. Bu alanlardan bazıları eğitim, aile içi iletişimi, sağlık, iş hayati, tedavi, spor ve bireysel danışmanlık seklinde sıralanabilir. Yani yaşamın her alanı içerisinde NLP'yi kullanabiliriz.

Birçok yerde duymuşsunuzdur. 'Değişmeyen tek şey değişimdir ' . Artık günümüzde etkileşim çok hızlı oluyor. Gitmek istediğiniz yere çok kısa sürelerde ulaşabildiğiniz gibi merak ettiğiniz bir konuya ulaşmanız ise saniyelerle sinirli. Değişime ayak uyduramayanlar bütün bu süreci karşıdan izliyor ya da ilgisiz kalıyor. NLP (Neuro Linguistic Programming), bize arzu ettiğimiz değişim gücünü ve tekniklerini sunuyor.


NLP (Neuro Linguistic Programming), bir yöntemdir. Her davranışa göre bir yapı vardır. Biz bu yapıyı değiştirebilir modelleyebiliriz. NLP su anda dünyada kişisel gelişim alanındaki en gelişmiş teknolojidir.  

NLP insanın mükemmelliği üzerine yapılan bir çalışmadır.   İnsanların kendi deneyimlerini nasıl anlamlandırdıklarını ve başkalarıyla nasıl iletişime geçtiklerini ulaşılabilir bir bilgi haline getirir.

Modellemek için, NLP, kişisel deneyimlerimizi nasıl oluşturduğumuzu, değerlerimiz ve inançlarımız hakkındaki düşüncelerimizi, duygusal durumlarımızı nasıl yarattığımızı ve deneyimlerimizden yola çıkarak iç dünyamızı nasıl kurduğumuzu ve ona bir anlam kazandırdığımızı ele alır.

 

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir NLP Eğitimi

Antalya NLP Eğitimi

slideshow1

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP Eğitimi başlıklı 1329 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın