• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Eğitimi Karşıyaka

NLP Eğitimi Karşıyaka
NLP Eğitimi

Anlık güven oluşturmanın en kolay yolu beden dili, hareket, duruş, küçük hareket, nefes ve yüz ifadesi modelleme gibi kullanarak yapmaktır


Sosyal fobi, sosyal etkileşim ve iletişim kapsar. İyi yapılandırılmış bir NLP, tam olarak öğrenmek, özümsemek ve tüm eğitim öğretim her şeyi uygulamak kendi katılımcı daha uzun bir süre içindedir.


Yapmış olduğunuz, bilmeden, o hatırayı temsil etme seklini kendinize doğru 'çekmektir.' Bu nedenle onu hatırladığınızda,aynısını hissetmezsiniz.


Artık belki de sizi hiç rahatsız etmeyecek ve hiç değilse rahatsızlık hissi kaybolmuş olacaktır. Simdi başka bir durumu düşünün,biriyle tartıştığınız ya da fikir ayrılığına düştüğünüz durumu gözünüzün önüne getirin.


Bu kez, bir spor yorumcusu olacak ve geride durup sizinle öbür kişi arasında olanları tasvir edeceksiniz. Rolünüz bir taraftan eğlendirmek, diğer taraftan da bilgilendirmek olduğundan dolay, ilgi çekici ya da eğlendirici olan her şeye değinmek isteyebilirsiniz.

Temel amaçlardan biri kişinin kaynaklarını kullanabilmesi, kaynaklarına uygun hedeflere doğru harekete geçebilmesi, daha ileride hedefler istiyorsa kaynaklarını zenginleştirilmesi sağlanabilmektedir. 


Temel sorunun ne olduğunu bakıldığında ise iki önemli konu ortaya çıkmaktadır Karar verememek, karar verip harekete geçememek Bu iki nokta kişinin hareketsiz kalmasını veya hayatını kendisinin değil başkalarının yönetmesini sağlayabilmektedir.


NLP, bilinçli kısmımız ile davranışlarımızı yönlendiren bilinç dışı kısmımız arasında kullanabileceğimiz iletişim yeteneklerine sahip olmamızı sağlar.Anlama yeteneğimiz ile bilincimizin içinde olan tüm algılar, beynimize sinir uçları ile ulaşır.


Dünyayı algılamak ve öğrenmek için duyu organlarımızı kullanırız. Dünya üzerinde bize sunulan her şeyi öğrenmemiz, hatta algılamamız olanaksızdır.Bu nedenle neleri içeri alacağımıza karar veren bir mekanizmamız yani algılama filtrelerimiz vardır.


Algılama filtreleri bireyseldir ve kişiye özgüdür. Herkesin kendi deneyimlerine, varsayımlarına, yetişme tarzına, inançlarına göre değişir. Filtreler değiştirilerek, dünyayı ve olayları algılayışımız da değiştirilebilir.


İnsanlarla iletişim kurma aşamasında haritalar kullanılır.Haritalar herkesin kendi kişisel gerçekliğini bize yansıtır. Etkili iletişim esnasında başkalarının haritalarını anlamak ve anlayış göstermek zorundayız. İnsanların,çok farklı dünya haritalarına sahip olduklarını aklımızdan çıkarmamalıyız.

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


NLP Practıtıoner Eğitimi

NLP Master Practıtıoner Eğitimi

slideshow1

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
NLP Eğitimi Karşıyaka başlıklı 1812 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın