• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Kursu

NLP Kursu
NLP Eğitimi

NLP, mantıksal sıralamaya sahip bir düşünce sistemidir. Bireyin öncelikle kendini anlaması, kendi iç çelişkilerinden kurtulması, endişe ve korkularından sıyrılması ile başlayarak, çevresini, toplumu ve genel olarak dünyayı daha iyi anlamasını, yaptığı hareketlere bu gözle bakmasını ve davranışlarını buna göre düzenlemesini sağlayan bir yapıdır.


Birçok kişinin katkısı ile oluşturulan, bilimsel bir temele dayanan NLP; insan davranışlarının modellenmesi üzerine kurulmuştur. Etkili iletişimden öz güven duygusunu artırmaya, kişisel ve mesleki hedeflere ulaşmaktan öğrenme becerisini geliştirmeye kadar pek çok amaç için uygulanabilmektedir.


NLP ile bireylerin elde ettikleri başarılara, vardıkları sonuçlara ulaşılırken, düşüncelerini, duygularını, kullandıkları dili ve davranış biçimlerini nasıl organize ettiklerini anlayarak ve modellenebilmektedir. NLP’nin metodları sayesinde de değiştirmek istediğiniz davranışlarınızı rahatlıkla değiştirebilecek, yeni becerileri kolaylıkla kazanabilecek ve zaten iyi yaptığınız şeyleri daha da iyi yapmayı öğreneceksiniz.


Sigarayı bırakmak, uçak korkusu gibi fobilerle başa çıkmak, zayıflamak ve daha pek çok konuda bulunduğunuz durumu olumlu yönde değiştirmek ve insanları ikna etmek, onların saygısını ve sevgisini kazanmak gibi başka alanlarda yaşantınızı daha da zenginleştireceksiniz. Mesleğiniz her ne olursa olsun, bu metodları etkili bir şekilde kullanırsanız çok daha başarılı olacaksınız.

 

NLP ÖGRENMEK SİZE NELER KAZANDIRIR?


Bütün ilişkileriniz içerisinde istediğiniz sonucu alacaksınız.


Zihinsel stratejileri kolay bir şekilde çözümleyebileceksiniz.


Fikirlerinizi karşı tarafa net bir şekilde aktarabileceksiniz.


Başka kişilerin sizi nasıl algıladığını fark edeceksiniz.


NLP tekniklerini kullanarak hayatinizi daha kaliteli duruma getireceksiniz.


NLP tekniklerinin öğrenilmesi ve uygulanması kolay, ortaya koyduğu sonuçlar güçlü olduğu için sonuçları anında göreceksiniz.


NLP, iletişim kurmayı istediğiniz her insanın kendine özgü dilini anlama ve o kişiyle kendi anladığı bireysel dilde iletişim kurabilme sanatıdır.


Edilgen durumdaki insanın hayati tesadüflere bağlıdır.


Etkin insan hayatını kendisi belirler.


Edilgen insan tarafından baktığınızda anlaşılmak önemlidir.


Etkin insan tarafından baktığınızda ise anlamak önemlidir.


Edilgen insan "Kimse beni anlamıyor" diye yakınır.


Etkin insan "Seni anlıyorum" anlayışındadır.


NLP, "etkin insan olmak" bilimi ve sanatıdır.


Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir NLP Eğitimi

Antalya NLP Eğitimi

slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
NLP Kursu başlıklı 1347 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın