• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi
NLP Eğitimi

Bireysel müdahale yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve başkaları üzerinde çevreyle ilgili değişimi gerçekleştirmek için çevreyle ilgili bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanırsınız. 

Bireysel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri seviyede gelişirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber zihin, duygu ve fiziksel sistem seçeneğine göre verimli durumları sürdürebilme yeteneğine sahip olursunuz. 

Bu dokuz günlük NLP Master Practitioner Programı; sizi NLP konusunda en ileri seviyede içselleştirir, öğrendiğiniz her şeyi uygular ve adapte eder duruma getirir. Artık yaptığınız her modelleme sonuç odaklıdır ve basari getirir. Kısacası; çıraklıktan ustalığa geçmiş olursunuz.

Uzmanlaşma süreci

NLP (Neuro Linguistic Programming) Master Practitioner Programı uzman eğitimcilerin katkılarıyla gerçekleştirilmektedir. 90 saat süren bu program, NLP teknikleri ile ileri düzeyde gelişim sağlamayı amaçlar. NLP Master Practitioner başkalarını nasıl değiştireceğinizi öğretir.

NLP Master Practitioner Eğitimi Katılım Koşulları:

Bu eğitim NLP Practitioner sertifikası almış kişilere ve NLP standartlarına uygun şekilde NLP Practitioner düzeyinde beceri gösterebilenlere akiftir.

NLP "başarısızlık değil, yalnızca geri bildirim vardır. " der ve sizleri bu konuda mükemmelleştirecek ortam, bilgi, beceri ve geri bildirim olanağı sağlamak amacıyla çalışır.

NLP Master Practitioner eğitimine katılmak için eğitimin kriterlerine uygun seviyede ol malisiniz.

NLP Master Practitioner Eğitimi hakkında:

NLP Master Practitioner sertifika eğitiminin temel amacı, şimdiye kadar öğrenilmiş olan temel NLP bilgi ve tekniklerinin, eğitime katılanlar tarafından özümsenerek, bu temel üstüne yeni öğrenilen teknikler ile kişilerin NLP teknolojini geliştirmek. Programa katılanlara, gerek eğitim içi uzmanlık alanını geliştirme aşamasında, gerekse kişilerin NLP tekniklerini kendi özel ya da iş yaşamlarına uyarlama sürecine öğrenilenlerin kişinin yaşamına entegrasyonu amaçlanır. Eğitim sonrasında kişinin teorik ve pratik yeterlilik düzeyi test edilerek yetersiz görülen alanlardaki boşlukların doldurulması sağlanır. Bu program su an kadar yapmakta olduğunuz NLP uygulamalarını, su anki durumunuzdan daha etkin bir seviyeye getirmek için tasarlandı.

Program boyunca NLP uygulamalarının farklı uygulamalarını öğrenecek ve bu uygulamalarda kendiniz yaparken ne kadar farklı seviyede olduğunuzu anlayacaksınız.

İstenmeyen davranışlardan kurtulma konusunda daha etki hale geleceksiniz.

Başkalarını yönlendirme becerisi çok daha üst düzeye taşıyacaksınız.

Kişilere ideal performanslarını taşımayı öğreneceksiniz.

Bununla birlikte,  NLP Master Practitioner Sertifikasını almaya hak kazanmak için katılımcılar, eğitimlerinin sonunda, daha önce eğitmenleri ile birlikte kararlaştırdıkları özgün bir konuda, bir  NLP Master Practitioner bitirme sunum çalışması hazırlamalıdır.

NLP Master Practitioner'in başlıca konular:

* Practitioner'in genel bilgileri

* Değişim Yönetimi / Hedef Planlama

* Kişilik Tipolojileri - CLARE GRAVES

* Kişilik Tipolojileri - ENNEAGRAM

* Modelleme

* Değerler Hiyerarşisi

* Stratejiler

* İkna yöntemleri ve dili

* Meta Programlar

* Meta State'ler

* İnanç sistemleri (ileri düzey)

* İleri dil kalıplar

* Kriter kullanma kalıpları

* Değerler, kriterler (meydana çıkartma, aydınlatma, kullanma ve değiştirme)

* Master time line becerilerinin geliştirilmesi

* Coaching

* İleri davranış modellemesi (ABM)

* İleri modelleme

Tüm bu bilgiler yapılan çok sayıda bireysel NLP seansında pekiştirilen deneyimlerin paylaşılmasıyla, yani gerçek hayatta ise yarayan biçimiyle öğretilmektedir.

Hızla ve sürekli değişen ve gelişen günümüz dünyasına ayak uydurabilmek için değişimi hayatimizin vazgeçilmez bir parçası haline getirmeliyiz. Unutmamak gerekir ki dünya değişmeyen tek şey değişimdir. Ancak bu şekilde var ligimizi sürdürür, geliştirir ve hayatımızde istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

Saygın Coaching & Consulting  gerçek ve kalıcı değişimi hayatlarınıza taşımanıza yardımcı olmak ve NLP ismi verilen bu güçlü değişim ve gelişim teknolojisini sizlere kaliteli, etik ve uluslararası standartlarda ulaştırabilmek için kurulmuş bir eğitim ve danışmanlık şirketidir.

Amerika'dan İngiltere’ye, Almanya'dan Avustralya'ya kadar uzanan NLP şirketlerinden oluşan uluslararası bir ağın parçasıdır. Ayni zamanda 5 kıtada 29 ülkede NLP eğitmenleri yetiştiren çok önde giden kurumlarla çalışılmaktadır.

Genç, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı Saygın Coaching & Consulting gerçek ve üyelerinin vizyonu, NLP' nin fark yaratan yolculuğunda bireylerin beklentilerini karşılamak ve en üst düzeyde memnuniyetleri için hizmet sunmaktır.

Saygılı ve profesyonel olarak öğreten NLP profesyoneller yetiştirmeyi amaçlar. Üyelerin düzenleyecekleri NLP Diploma, Practitioner, Master Practitioner eğitimlerinin içeriği, teknolojinin son noktasındaki gelişmeleri barındırması için her yıl yeniden gözden geçirilir

NLP Master Practitioner Eğitim Detayları:

* Eğitim Ismi:  NLP Master Practitioner Eğitimi

* Eğitimci: Cemal KONDU.

* Eğitimin Süresi: 90 saat

* Eğitim dili: Türkçe

* Not: Eğitim yatırım % 18 KDV, hariçtir.

* SERTIFIKA: Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katılımcılarımıza MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası  NLP Master Practitioner sertifikası verilecektir.

* DÖKÜMAN: Kursa katılan her katılımcıya  NLP Master Practitioner seminer dokümanları verilecektir.

 

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir NLP

Antalya NLP Merkezi
slideshow1


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - -
NLP Master Practitioner Eğitimi başlıklı 1278 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın