• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Nedir?

NLP Nedir?
NLP Eğitimi

NLP hayatimizin her anında kullanılabilir. İşimizde, (stratejiler, doğru karar verme, isteklendirme, satış) özel hayatımızda (eşimizle, çocuğumuzla, arkadaşlarımızla ve dünya ile iletişimde; kolay öğrenmede, kişisel karar vermede, kendi kendinizi kendi modelimize uygun olarak motive etmede, fobilerin yok edilmesinde. vb.) daha doğrusu insan olan her yerde ve insanın yasadığı dünyayı yönetmesine gereksinim duyduğu her zaman kullanılabilir.


NLP bireyin tüm hayatından kullanabileceği basit anlaşılabilir sade  yöntemler sunar. Bu yöntemlerle düşüncelerimizi davranışlarımızı duygularımızı tanımak ve kendimizi keşfetmek mümkün olmaktadır.


NLP basari ve başarısızlığın sağlık yâda hastalığın bizim elimizde olduğunu anlatan bir yaşam biçimidir.


NLP insani kökten değiştirebilecek ayrıntılar sunar.


NLP ile ilgili tüm bilgiler yasamı insani dikkatle gözlemleyerek elde edilmiş bilgilerdir.


NLP yasam yaşamın değişik durumlarının zihin laboratuvarındaki formülasyonudur. Formülü bilen yâda kullanan mutluluk ve başarıya hak kazanıyor.


NLP bedenle duyguyla zihinle ve ruhla derin bir ilişki içerisindedir.


NLP bütünsel açıdan bakarak detaylara odaklanır.


NLP modellemeyle hem bilinci hem de bilinçaltını etkin bir duyarlılıkla kullanmaya yönelik bir sistemdir.


NLP yaşamımızı kontrol altına alabilmemiz için gerekli olan tüm zihinsel değişim teknikleri sağlar.


NLP, insana geçmişten ders alarak bugüne odaklanmayı ve geleceği planlamayı öğreten bir bilimdir. NLP’nin geçmişi 


temizleme teknikleri ile kişiler geçmişteki kötü olayların etkisinden kurtulup, hedef belirleme teknikleriyle de bir görev ve  geniş görüşlülük belirleyerek geleceğe umutla bakarlar. Bu sayede de günlük hayatlarını daha pozitif yasama sansına sahip olurlar.  


NLP duygu ve düşüncelerimizi, bizi daha iyi bir duruma getirecek şekilde kullanmanın yollarını gösterirken, iç ve diş  iletişimimizin nasıl olması gerektiğini de anlatır.


Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


NLP Eğitimi


NLP Trainer Eğitimi

slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP Nedir? başlıklı 1742 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın