• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Practitioner Eğitimi - Kursu

NLP Practitioner Eğitimi - Kursu
NLP Eğitimi

Bilinç dışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı nasıl öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz.


Aileniz, arkadaşlarınız ve is yaşamınızdaki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli ölçüde artacak. Ayrıca kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız.


Günümüz dünyasında herkes kaliteli iletişimden bahsediyor, ancak bunun nasıl başarılacağından söz edilmiyor. 


NLP’de öğreneceğiniz beceriler sizi daha etkin kılacak ve iletişimde yada yaşamınızın her alanında öz güveninizi arttıracaktır. 


Duyusal keskinliğinizi arttırmayı öğrenmek size hem kendinizle hem de çevrenizdekilerle ilgili yüksek kalitede bilgiye ulaşmanıza olanak verecektir. 


En iyi derecede etkileşimin tüm unsurlarını anlayacak; ikna etme ve etkilemenin belirli ve genel dil kalıplarını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. 


Fikirlerin açıkça ve gerektiğinde ortaya konması, her tür davranış değişimi, istekleri davranışa dönüştürme becerileri kazanma, istemediğimiz davranışlardan kurtulma, mevcut olmayan davranışların kazanılması, bağımlılıkların giderilmesi (Sigara, alkol, kumar, vb.), genellemesiz ve stressiz bir yasam, yeme alışkanlıklarının değiştirilmesi, kilo almadan sigara alışkanlığından kurtulma, iç çatışmaların yok edilmesi ve iç barışın sağlanması, hayır diyebilmeyi öğrenmektir.


NLP; satış öncesi hazırlık, müşteri ile karşılaşma, ihtiyaç belirleme, ürün/hizmet tanıtımı, itirazların karşılanması, satısın kapatılması, satış sonrası hizmet, müşteri ilişkileri ve satışçının kişisel motivasyonu gibi tüm satış konu başlıklarında bizlere etkili ve hemen uygulanabilecek teknikler sağlar.


NLP sihirli bir alet kutusu gibidir. İçindeki harika şeylere hayretle bakarken "Ben bunu nerede kullanabilirim?" diye kendinize sorarsınız. 


Bazı günler harikadır, hiç kimse yanlış bir şey yapmaz ve her şey yolunda gider. Bazı günler ise korkunçtur. Sanki herkes işimizi bozmak için gizli bir işbirliği içindedir ve her şey ters gider. 


Eğer özellikle yere yıkılmaya çalışırsak, zemini tutturamayacağımız ihtimal dâhilindedir. NLP size nasıl, hatta birazda neden olduğunu açıklayabilir. İşte o zaman sizde her gün yolunuzda biraz daha fazla seçenekle ve eski sınırların ağır yükünü biraz daha hafifletmiş olarak ilerleyebilirsiniz.


NLP Practitioner Eğitimin Amacı:

 

NLP Practitioner eğitimi; NLP’ nin felsefesi, bakış açısı,değişim modelleri ve tekniklerinin öğretildiği SERTİFİKA PROGRAMI’dır.

 

Amacımız, yeni yüzyılın değişim aracı olan Neuro Linguistic Programming ile olabilenlerle olamayanlar arasındaki farkları sıfıra indirgemek ve her isteyene istediği hayatı yaşatacak sihirli NLP uygulayıcıları /Practitionerlar yetiştirmek.

 

NLP, yaşamınızı daha zengin hale getirebilmek için duygu ve düşüncelerinizi yeniden organize ederek olaylara durumlara, zararlı yiyecek,sigara, alkol, bağımlı ilişkiler gibi yaşamın her alanına verdiğiniz anlamlarıdeğiştirerek sizi geliştirecek sonuçları almanıza yardımcı olacak bir yaşam sanatıdır.

 

NLP Practitioner Eğitimine Kimler Katılabilir:

                                                                                     

    •    NLP ile danışmanlık ve terapistlik yapmak isteyenler                                        

    •    İletişimini ilerletmek isteyenler

    •    Yaşamda engel teşkil eden sınırlamalardan kurtulmak isteyenler

    •    Kendi içinde bütünlüğü yakalamak isteyenler

 

NLP Practitioner Eğitiminin İçeriği:

 

     Walt Disney modeli

     Mantık seviyeleri

     Uyum ahenk

     İletişim yöntemleri

     Temsil sistemleri

     Durum yönetimi

     Çapa tekniği

     Fobileri geçirme tekniği

     Patern kırma tekniği

     İlgili diğer teknikler ve modeller

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


NLP Eğitimi


NLP Trainer Eğitimi

slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
NLP Practitioner Eğitimi - Kursu başlıklı 1480 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın