• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Trainer Eğitimi

NLP Trainer Eğitimi
NLP Eğitimi

NLP Nedir? Değişim ve gelişimi içinde barındıran NLP yöntemleri sezgiye dayalı ve eğlencelidir. NLP, bütün yöntemleriyle dünyayı ve insanları nasıl tanıdığınız, neyi ne şekilde yaptığınız ve kendi realitenizi nasıl var ettiğiniz konusundaki tecrübelerinizle ilgilidir.

NLP üç boyutlu bir resme benzetilebilir, bir yerden başlayıp resmin bütününe varılabilir.

Bazı günler çok iyi geçer, kimse yanlış bir şey yapmaz ve her şey yolundadır. Bazı günler ise çok kötüdür ve her şey ters gider. Bütün bunlar nasıl olmaktadır? 


NLP size bunların nasıl olduğunu açıklayabilir. İşte o zaman siz de kendi yolunuzda daha fazla seçenekle ve yükünüz biraz daha hafiflemiş olarak yürüyebilirsiniz.


NLP TRAINER EĞİTİMİ FAYDALARI


Uluslararası NLP standartlarında uygun bir şekilde düzenlenen NLP Trainer Eğitiminde, NLP eğitimi düzenleyebilmeniz adına gerekli olan teorik ve teknik eğitimden geçeceksiniz. 


NLP Eğitmenin eğitimi programı içerisinde öncelikli olarak nasıl tam anlamıyla kendiniz olabileceğiniz konusunu öğreneceksiniz. Yani odak nokta her zaman için katılımcıların kendisidir. NLP eğitmenliği, bireylerin kendileriyle ve yapmış oldukları meslek ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.


Eğitim süresince yapmayı hedeflediğiniz meslek ile ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer taraftan NLP bilgi ve yöntemlerinin kullanımı konusunda uzmanlaşacak ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik biçimlenme ve iletişim yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Ayni zamanda; NLP Trainer eğitimi ile beraber artık eğitmen kimliğiniz oluşur ve


NLP'nin ön varsayımlarını programınızı tasarlama doğrultusunda yasama geçirebilme ve kendi katılımcılarınıza etkin bir şekilde sunabilme,


Ses, rİtim ve vücut dilinin ustalıkla kullanımı, 


Dinleyicileri bilinç dışı seviyede etkileme, 


Bilinçli ve bilinç dışı zihni eğitme, 


Eğitim tasarlanması ve verilmesi süreci içerisinde meta mesajların etkin olarak kullanılması, 


İçinizdeki kaynaklara yönelerek gereksinim duyduğunuz bütün yeteneklere ve iç güce sahip olunması,


Hipnotik dil kalıplarının kullanımı ve metaforlar gibi konularında yeti sahibi olursunuz. 


Dolayısıyla NLP´yi meslek olarak yapmak isterseniz öncelikle NLP Pratisyen, NLP Master Pratisyen ve NLP Trainer eğitimlerini almanız gerekir.

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 

İzmir NLP Eğitimi

Antalya NLP Eğitimi

slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
NLP Trainer Eğitimi başlıklı 1456 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın